ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Czarownica

Czarownica
Rozmiar Przeróbki Dodatki
104-154 cm NIE miotła
kapelusz

Czy masz cechy czarownicy? Czy nadajesz się do tego, aby wejść do magicznego świata? Pora to sprawdzić! Czarownice wyróżniają tym, że źle się czują w tłumie. Samotność to ich żywioł. Łatwiej jest im się dopasować do emocji, które czują, gdy są same. Czarownice posiadają również bardzo silną intuicję, ale o tym pewnie już darzyło Ci się słyszeć naprawdę bardzo wiele razy. Jeżeli ufasz swoim przeczuciom i jesteś pewna, że poprowadzą Cię one w dobrym kierunku, to oznacza, że masz bardzo duże predyspozycje do zastania czarownicą.

Czy masz tak, że jesteś w stanie poczuć otaczającą Cię energię płynącą od ludzi, zwierząt lub lasu? Jesteś silne związana z naturą? Jeżeli tak, to masz bardzo duże zadatki na świetną czarownicę. Poza sferą psychiczną czarownica musi mieć zawsze przy sobie pewne przedmioty, które pomogą jej w uprawianiu magii. Są to najczęściej: karty tarota, mikstury oraz zaklęcia. Dobra czarownica zna również techniki ziołolecznictwa oraz astrologię. Czarownice są te w stanie odczytywać myśli, energię i motywację innych os

A co z ubiorem?

W naszej Wypożyczalni Strojów Bożena mamy kostium dziewczęcy czarownicy, który doskonale pokazuje, jaki powinien być strój prawdziwej znawczyni magii. Jest on złożony z sukienki ze stojącym kołnierzem z motywem pajęczyny. Kostium dziewczęcy czarownicy jest uzupełniony przez czapkę Czarownicy oraz miotłę. Bez tych wszystkich atrybutów trudno jest wyobrazić sobie prawdziwą Czarownicę. Oczywiście cały kostium dziewczęcy Czarownicy jest w kolorze czarnym, tak bardzo kojarzącym się właśnie z magią.