ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Diablica

Diablica
Rozmiar Przeróbki Dodatki
110-146 cm NIE rogi
trójząb

Jakie  cechy powinna mieć prawdziwa Diablica?  Przede wszystkim mocny charakter. Umiejętność wyrażania własnego zdania również jest w cenie. Diablica jest bardzo źle kojarzona. Jest uosobieniem czystego zła, a mimo to jest to postać często występująca w popkulturze. Diablice zawsze są zbuntowane i niepokorne. Pewne siebie i własnej wartości. Nieustraszone.

Diablicy lepiej nie denerwować, bo jak wybuchnie to trzeba uciekać. Diablice są błyskotliwe i bardzo inteligentne. Nie boją się życia i brania losu we własne ręce. Wzbudzają strach, ale również szacunek. Po prostu bije od nich siła. Minusem bycia diablicą jest to, że po prostu we krwi masz ciągłe intrygowanie, kombinowanie. Rzadko zdarza Ci się coś mówić i robić wprost. Takimi zachowaniami Diablica niestety krzywdzi inne osoby czasami nawet te najbliższe. Prawdziwa Diablica mimo wielu negatywnych cech, które się jej przypisuje do dziś fascynuje. Nie tylko dzieci, ale też dorosłych. Każdy czasami ma taki dzień, w którym chciałby po prostu poczuć się silny i niezwyciężony.

Strój dziewczęcy Diablica- doskonały pomysł na prezent

Jeżeli chcesz, żeby Twoja córeczka, poczuła się silna, a jednocześnie się dobrze bawiła, to polecamy wypożyczenie dla niej na bal karnawałowy lub inną okazję stroju dziewczęcego Diablicy. Składa się on z czerwonej, tiulowej sukienki z suto marszczoną spódnicą. To jego najważniejszy element. Strój dziewczęcy Diablicy uzupełniony jest przez dodatki w postaci czerwonych rogów oraz czerwono- czarnego trójzęba.