ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Elf Wrzosowy

Elf Wrzosowy
Rozmiar Przeróbki Dodatki
od 104 do 128 TAK skrzydełka
wianek

Elfy są długowieczne i przez cały czas piękne. Zazwyczaj są przedstawiane jako wysokie i szczupłe postacie, o pociągłych twarzach bez zarostu. Klasyczne elfy mają migdałowe oczy, długie, spiczaste uszy oraz drobne zęby bez kłów. Jeżeli chodzi o relacje z innymi to elfy, nie są stworzeniami bezpośrednimi i ufnymi. Elfy lubią samotność. W otoczeniu przyrody czują się najlepiej. Elfy są wyrafinowane i zdystansowane. Umieją posługiwać się zaawansowaną magią.

Niestety przegrały one walkę z ludźmi o dominującą rolę w świecie. Elfy kochają naturę. Lubią boso biegać po trawie, przytulać się do drzew, zbierać kwiaty i głaskać jednorożce. Są bardzo łagodne i wrażliwe, dlatego tak wiele dzieci zachwyca się elfami w bajkach. Elfy tak samo jak ludzie polują na zwierzęta, ale nie robią tego ponad miarę. Jeżeli chodzi o miasta budowane przez elfy, to wydają się jakby utkane z mgły. Najczęściej pełno jest w nich wieżyczek i białych pałacyków.

Kostium Elfa Wrzosowego- najlepszy prezent na urodziny dla Twojego dziecka

W naszej wypożyczalni strojów karnawałowych Bożena mamy między innymi kostium Elfa Wrzosowego. Jego najważniejszym elementem jest tiulowa sukienka w kolorze wrzosowym. W skład kostiumu Elfa Wrzosowego wchodzą również: skrzydełka, różdżka oraz opaska na głowę. Całość prezentuje się bardzo efektownie. Różdżka jest w kolorze srebrnym, co wygląda wyjątkowo elegancko. Kostium Elfa Wrzosowego dopełniają materiałowe kwiaty. Strój jest bardzo dziewczęcy i lekki, dopracowany w każdym detalu.