ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Elf Złoty

Elf Złoty
Rozmiar Przeróbki Dodatki
od 116 do 134 TAK skrzydełka
wianek

Kostium Elfa Złotego

Elfy to stworzenia wywodzące się z mitologii germańskiej. Można je spotkać w wielu książkach, filmach oraz grach komputerowych w konwencji fantasy. Na początku elfy były niewielkimi bożkami natury i płodności. Później przedstawiano je jako chochliki lub duszki leśne albo wodne. W folklorze były to małe, młodzieńczo wyglądające ludziki, które wyróżniały się wręcz boską urodą. Nie można było od nich oderwać wzroku. Elfy żyły w lasach, w źródłach, w studniach. Czasami nawet pod ziemią. Elfy były uważane za nieśmiertelne i miały magiczne moce.

Elfy- bez nich nie wyobrażamy sobie świata fantastyki

Tutaj elfy najczęściej są ubrane w zielony strój i trzymają łuk w dłoni. Po raz pierwszy w swojej twórczości wykorzystał je J.R.R. Tolkien. Jest to jedna z najważniejszych raz w świecie fantasy. Elfy zazwyczaj mają spiczaste uszy. Są długowieczne lub nieśmiertelne. Są bardzo mocno związane z naturą, lasem, czasami z morzem. W dodatku, mają zdolności magiczne. Jeżeli chodzi o wygląd, to elfy są po prostu piękne. Najczęściej mają blond, srebrzyste albo czarne, długie włosy. Wyróżniają się też przyjemnym dla ucha, melodyjnym głosem.

Stań się pięknym elfem

W naszej wypożyczalni dla dzieci mamy między innymi Kostium Elfa Złotego. Każdy maluch będzie się mógł w nim poczuć tak, jakby się przeniósł do magicznej krainy. Kostium Elfa Złotego jest złożony ze wspaniałej, świecącej, wykonanej z tiulu złoto-zielonej sukieneczki. Dodatkami do kostiumu Elfa Złotego są: skrzydełka, różdżka i opaska na głowę. Całość prezentuje się rewelacyjnie.