ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Hrabina Hiszpańska

Hrabina Hiszpańska
Rozmiar Przeróbki Dodatki
128-146 cm NIE woal
wachlarz

Kostium Hrabiny Hiszpańskiej

Hiszpania jest uwielbiana przez wiele osób. Ma wspaniałą historię, architekturę, sztukę i rozrywkę. Nie można również zapomnieć o rewelacyjnej modzie. Hiszpanie żyją modą na co dzień i od święta. W modzie hiszpańskiej jest kilka niezmiennych symboli. Jednym z nich są…grochy i kropki. Może zaskakujące, ale naprawdę tak jest.

Tradycyjne, wyraziste grochy, były stosowane w strojach tancerek flamenco. Występowały na tle czerni, bieli lub czerwieni. Jest to bardzo dziewczęcy wzór, który dodaje wdzięku każdej Hiszpance. I nie tylko. Kolejnym niezbędnym elementem w hiszpańskiej szafie są koronki i ażury. Tego rodzaju materiały nosiły również pierwsze tancerki flamenco. Koronki, prześwity, plecionki i hafty angielskie, sprawiają, że każda sylwetka wydaje się szczupła. Dobrze się nosi takie sukienki w szczególności w upały. Kolejny punkt jeżeli chodzi o modę hiszpańską, to oczywiście czerwień. Ognista czerwień cały czas jest w modzie. Bardzo dobrze komponuje się z opalenizną, ale będzie się dobrze prezentowała przy każdym rodzaju cery.

Czerwień kiedyś też była modna

Czerwony kolor to nie tylko moda współczesna. Jest kojarzona z korridą i torreadorami. Jednak nosiły ją również hiszpańskie hrabiny. Jeżeli Twoja córka lubi Hiszpanię i chciałaby się poczuć jak prawdziwa hiszpańska piękność, to polecamy Ci kostium Hrabiny Hiszpańskiej. Najważniejszym jego elementem jest przepiękna, długa, czerwona suknia z falbanami. Uzupełnieniem kostiumu Hrabiny Hiszpańskiej są: halka na kole, wachlarz, woal z czarnej koronki na głowę.