ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Kopciuszek – Królowa Motyli

Kopciuszek – Królowa Motyli
Rozmiar Przeróbki Dodatki
od 110 do 146 TAK diadem
rękawiczki

Kopciuszek to główna bohaterka baśni braci Grimm. Opowiada ona o dziewczynie, która jest bardzo źle traktowana przez swoją macochę i przyrodnie siostry. Gdy wybierają się na bal do księcia, to nawet nie pomyślą o tym, żeby ją ze sobą zabrać. Dziewczyna ma tylko sprzątać i im usługiwać. Na szczęście do Kopciuszka przychodzi dobra wróżka, która przynosi jej przepiękne stroje i organizuje dla niego karocę. Dzięki temu dziewczyna może wybrać się na bal do księcia i olśnić go swoją urodą. Tak naprawdę on początku była piękna, ale przez to, że musiała chodzić w bardzo biednych strojach i była traktowana jak służąca, to nikt tego nie dostrzegał.

Kopciuszek może pojechać na bal do księcia, ale dobra wróżka stawia mu jeden warunek-musi wrócić do domu przed północą. W przeciwnym razie wszystkie wyczarowane stroje znikną, karoca też i Kopciuszek, znowu stanie się tą zwykłą, biedną dziewczyną, która na co dzień zajmuje się spełnianiem zachcianek swoich sióstr przyrodnich i macochy. Jak kończy się ta baśń wiedzą wszyscy.

Kostium Kopciuszka- Królowej Motyli- ucieszy Twoją małą księżniczkę

Która dziewczynka, choć raz w życiu nie chciała ubrać się w przepiękną suknię, pójść na bal i spotkać tam księcia? Chyba każda. Spełnij marzenie swojej ukochanej córeczki i wypożycz dla niej w naszej wypożyczalni strojów karnawałowych Kostium Kopciuszka- Królowej Motyli. Składa się on z tiulowej szafirowej sukienka na kole, rękawiczek w tym samym kolorze oraz uroczego diademu. Sukienka jest naprawdę zachwycająca! Twoja córeczka będzie się w niej czuła rewelacyjnie!