ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Księżniczka Aurora

Księżniczka Aurora
Rozmiar Przeróbki Dodatki
od 102 - 134 cm. NIE

Księżniczka Aurora nazywana również Różyczką to najważniejsza bohaterka filmu Walta Disney’a Śpiąca Królewna. W polskiej wersji dubbingowała ją Maria Broniewska a następnie Małgorzata Długosz.

Ta historia opowiada o królewnie, na którą okrutna Czarownica rzuciła zły urok. Klątwa polegała na tym, że w dniu szesnastych urodzin, zanim zajdzie słońce, królewna ukłuje się w palec i tak zakończy się jej życie. Jedna z trzech dobrych wróżek zmniejszyła działanie tego czaru. Spowodowała, że królewna Aurora po ukłuciu się w palec tylko zapadła w mocny sen. Obudzić mógł ją jedynie pocałunek przystojnego księcia. Trzeba przyznać, że jest to naprawdę ciekawa historia.

Jak wyglądała księżniczka Aurora?

Księżniczka Aurora ma włosy w kolorze złotym. Układają się one w przepiękne i przyciągające spojrzenia fale. Natomiast jej oczy mają równie zachwycającą fiołkową barwę. Usta i policzki mają kolor różowy. Dziewczyna może się również poszczycić jasną cerą. Kolejnym jej atutem jest to, że jest wysoka i szczupła. Potrafi się poruszać z prawdziwym wdziękiem i naturalną gracją. Jest olśniewająca i powabna. Po prostu zjawiskowo piękna. Zazwyczaj ma na sobie niebieską lub różową sukienkę.

Jeżeli też pragniesz się poczuć, jak księżniczka Aurora, to zachęcamy Cię do wypożyczenia odpowiedniego stroju w Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena. Strój występuje w rozmiarze 102 – 134 cm. Jest przeznaczony dla dziewczynek, ale dla kobiet mamy jeszcze inne stroje. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.