ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Luna Girl

Luna Girl
Rozmiar Przeróbki Dodatki
104 NIE

Luna Girl jest drugorzędną antagonistką, a czasami antybohaterką. Pojawia się w serialu telewizyjnym Pidżamersi. To świetna złodziejka i tajemnicza dziewczyna. Do kontrolowania różnego rodzaju przedmiotów wykorzystuje urządzenia w kształcie księżyca. Posiada rój ciem. Służy jej on do wykonywania złych uczynków. Jest tytułową postacią w takich bajkach, jak: „ Luna i Wilcza Banda”, „Pożegnanie ze złą Luną” i „Sowella kontra Luna ”.

Jak zachowuje się Luna Girl?

Luna Girl bywa niezwykle samolubna, złośliwa, manipulująca i skąpa. Potrafi również w bardzo dużym stopniu przywiązać się do pewnych przedmiotów. Wśród jej ulubionych znajdują się gwizdek , mikrofon i miniaturowy posąg. Luna Girl słynie również ze swoich bardzo intensywnych napadów złości. Wpada w nie wtedy, gdy coś nie idzie po jej myśli lub nie udaje jej się zrealizować tego, co sobie wcześniej zaplanowała. Jednym z odcinków, które bardzo duży nacisk stawiały właśnie na jej wybuchy złości był ,,Kosmiczna złość Luny”.

Tym, co jeszcze wyróżnia Lunę Girl jest to, że lubi ona popełniać przebiegłe i trochę zwariowane czyny. Oto kilka przykładów. W „ Gekson i Chrapozaur” użyła Camerona jako marionetki ze swoimi mocami.     W ” Latający Kotboy ” udawała ciotkę Connora i nakłoniła go do myślenia, że ​​dała mu hoverboard. W rzeczywistości to jej zamaskowana Luno-deska była używana do stwarzania niebezpieczeństw dla Kotboya.

Zachęcamy Cię serdecznie do wypożyczenia stroju Luny Girl z Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena w Katowicach!