ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Pająk

Pająk
Rozmiar Przeróbki Dodatki
110-128 cm NIE miotła
kapelusz

Pająki jednych fascynują innych brzydzą. Mimo wszystko nie da się nie zauważyć, że jest to bardzo często powracający motyw w popkulturze. Pająki pojawiają się nawet w filmach dla dzieci. W 2018 roku został wyprodukowany ,,Kapitan Morten i Królowa Pająków”. Film animowany opowiada o 10-letnim Mortenie Viksie, który chce być taki sam jak jego tata. W tym celu zajmuje się budowaniem modelu statku.

Jego największym marzeniem jest daleka, morska wyprawa. Nagle staje się cud…Morten kurczy się do rozmiarów owada i zostaje kapitanem swojej łodzi. Wszystko za sprawą zwariowanego magika obsypuje tajemniczym proszkiem Mortena,., który Przekonuje się, że żeglowanie nie jest tak proste, jak mu się początkowo wydawało. W dodatku chłopiec nie jest sam na statku. Musi stanąć twarzą w twarz z Królową Pająków i jej świtą. Jak chłopiec sprawdził się jako kapitan statku? Czy udało mu się uratować swoją łódź przed zatonięciem i wrócić do prawdziwego świata? Odpowiedzi na te pytania poznasz, gdy obejrzysz film.

Czy Twoje dziecko lubi pająki?

Jeżeli tak to dobrym pomysłem na prezent jest wypożyczenie dla niego z Wypożyczalni strojów Bożena, kostiumu dziewczęcego Pająka. Jest on złożony ze spodni we wzorek zielonych pajączków, bluzki, która z przodu ma buźkę pająka i odnogi, które imitują jego odnóża oraz czapki z  różdżkami. Całość prezentuje się bardzo zabawnie i na pewno taki kostium spodoba się każdej dziewczynce, która fascynuje się pająkami. Będzie wyglądała jak postać z ulubionej bajki. Kostium dziewczęcy pająka jest dostępny w wielu różnych rozmiarach