ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Policjantka dziewczęca

Policjantka dziewczęca
Rozmiar Przeróbki Dodatki
116 cm - 134 cm NIE

Policjantka dziewczęca jest funkcjonariuszką powołaną do ochrony bezpieczeństwa i porządku publicznego. Jej zadaniem jest wykrywanie przestępstw kryminalnych i w miarę możliwości zapobieganie im.

Czym na co dzień zajmuje się Policjantka dziewczęca?

Policjantka dziewczęca zajmuje się również poszukiwaniem osób zaginionych i ściganiem osób poszukiwanych przez Policję. Wykonuje zadania, których celem jest utrzymanie bezpieczeństwa publicznego w sytuacjach ekstremalnych. Mamy tutaj na myśli między innymi: zagrożenie lub naruszenie porządku i bezpieczeństwa publicznego, klęski żywiołowe, a nawet katastrofy.

Do jej zadań należy również zwalczanie terroryzmu, unieszkodliwianie grup terrorystycznych i osób, które są ich członkami. Warto tutaj również wspomnieć o tym, że Policjantka dziewczęca wykonuje też zadania związane z utrzymaniem porządku i bezpieczeństwa na drogach publicznych, terytorialnych wodach morskich i śródlądowych, na lotniskach i na stacjach kolejowych. Jednym słowem, ma bardzo wymagającą i odpowiedzialną pracę. Nie każdy jest na tyle odważny, aby się jej podjąć.

Jak wygląda mundur Policjantki dziewczęcej?

Policyjny mundur dobrze kojarzymy praktycznie wszyscy. Jednak, gdyby ktoś poprosił nas o wymienienie elementów, z jakich się składa, to mógłby być prawdziwy problem.

Gdy Twoja pociecha nie robi nic innego poza oglądaniem seriali kryminalnych i bawieniem się w policjantów i złodziei, to powie Ci, że jest to koszula z pagonami, czarna spódniczka i czapka z daszkiem.

Właśnie taki strój możesz wypożyczyć w Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena w Katowicach. Zapraszamy!