ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Strój Skye z Psiego Patrolu

Strój Skye z Psiego Patrolu
Rozmiar Przeróbki Dodatki
od 100 do 104 cm NIE plecak

Skye to suczka z Psiego Patrolu latająca różowym helikopterem. Najczęściej bierze ona udział w misjach powietrznych. Tak, jak już wcześniej wspomnieliśmy, zazwyczaj lata helikopterem lub na skrzydłach schowanych w różowym plecaku. Skye z Psiego Patrolu potrafi być naprawdę czarująca, gdy jest w locie. To samo dotyczy momenty, gdy podchodzi do lądowania. To jednak nie są wszystkie zalety tego pieska. Musimy tutaj również wspomnieć o tym, że jest ona jedną z najmniejszym postaci w Psim Patrolu. Dodatkowo pojawiła się w psiej drużynie jako pierwsza dziewczynka.

Jaka jest Skye z Psiego Patrolu?

Skye z Psiego Patrolu jest niezwykle wrażliwa i delikatna. Jak przystało na kobietę. Jednak ta jej wrażliwość, nie odbiera jej radości życia. Z uśmiechem na pyszczku próbuje przez cały czas nowych rzeczy. Nie zamyka się na wyzwania. Bardzo lubi bawić się ze swoimi kolegami, czyli z pozostałymi pieskami z Psiego Patroli. Jej największą rywalką w tych zabawach jest suczka Zuma.

Dodatkowo nasza Skye z Psiego Patrolu jest rewelacyjną tancerką i ma niecodzienną umiejętność wykonywania sałata w tył. Może to zrobić zarówno wtedy, gdy stoi na łapkach albo wtedy, gdy leci nad Twoją głową. Jest to bardzo sympatyczna postać, którą trudno zapomnieć. Nie ma nic dziwnego w tym, że wielu ludzi marzy o tym, żeby wypożyczyć sobie u nas strój Skye z Psiego Patrolu. Składa się on z różowej sukienki, plecaka i psich uszu. Jest uroczy! Zarezerwowany wyłącznie dla grzecznych dziewczynek!