ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Wednesday

Wednesday
Rozmiar Przeróbki Dodatki
od 104 do 164 cm NIE

Wednesday Addams to idolka gotyckiej młodzieży. Po sukcesie serialu Netflixa zyskała kolejne pokolenie zwolenników. Jego główna bohaterka jest makabrycznie bystra i sarkastyczna. Prowadzi śledztwo w sprawie serii morderstw. W ten sposób przysparza sobie nowych wrogów, ale jednocześnie zyskuje przyjaciół w  Akademii Nevermore.

Serial powstał w Stanach Zjednoczonych i jest zaliczany do komedii grozy. Jego głównym twórcą jest osoba bardzo dobrze znana nie tylko w Hollywood, ale na całym świecie. Każdy, kto kocha mrok, uwielbia również Tima Burtona. Zaczęło się od Edwarda Nożycorękiego, a teraz mamy jeszcze ciekawszą i mroczniejszą Wednesday.

Jak przebrać się za Wednesday Addams?

Na pewno w jej stylu dominuje gotyk. Czerń, czerń i jeszcze raz czerń. Takie są jej włosy, sukienki, a nawet makijaż. Jeżeli chcesz wczuć się w te klimaty, to polecamy Ci skierować swoje kroki do Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena. Znajdziesz w niej perfekcyjny strój Wednesday.

Składa się z czarnej, falbaniastej sukienki, rajstop i butów w tym kolorze. W zestawie znajduje się również peruka. Oczywiście z nieśmiertelnymi warkoczykami. Do tego stroju najlepiej dobrać czarny makijaż. Jeżeli nie jesteś pewna, jak go prawidłowo wykonać, to koniecznie zajrzyj na YouTube. Tam jest mnóstwo tutoriali, bo cały Internet szaleńczo pokochał Wednesday. Wiele dziewczyn, a nawet kobiet, chce chociaż przez chwilę wyglądać tak jak ona. Jej czarne, pełne falbanek i prześwitów suknie są naprawdę kobiece. Dodają tajemniczości, niezależnie od wieku. Sprawdź sama!