ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Wilma z Flinstonów

Wilma z Flinstonów
Rozmiar Przeróbki Dodatki
116-146 cm NIE peruka
maczuga
biżuteria

Wilma Flintstone to żona Freda, której głównym zajęciem jest zajmowanie się domem. Każdego dnia pierze, sprząta, opiekuje się Pebbles i gotuje. Bywa, że brak jej czasu, aby to wszystko pogodzić, co prowadzi do kłótni z Fredem Flinstonem. Jednak nie jest to nic poważnego. Zwykłe sprzeczki małżeńskie, których w życiu nie da się uniknąć. Wilma bardzo kocha swojego męża. Jej najlepszą przyjaciółką jest Betty. Czasami kobiety umawiają się na babskie ploteczki i inne rozrywki. W młodości Wilma pracowała razem ze swoją przyjaciółką jako kelnerka w ośrodku. Tam dziewczyny poznały swoich przyszłych mężów, czyli Freda oraz Barneya i się w nich zakochały. Matka Wilmy, Pearl Pebbles Slaghoople od początku nie lubiła Freda, co doprowadziło do długoletniej rywalizacji między nimi.

Ostatecznie Wilma i Fred pobrali się, a Wilma została gospodynią domową. Pomagały jej w tym takie prehistoryczne urządzenia jak odkurzacz ze słoniątka, pralka z pelikana. Wilma zajmowała się również wolontariatem dla różnych organizacji charytatywnych oraz kobiecych w Bedrock. Kiedy Pebbles był nastolatką, Wilma (wraz z Betty) zdobyła zatrudnienie jako reporter jednej z gazet Bedrock, Daily Granite. Zarządzał nią redaktor Lou Granite. Później, kiedy Pebbles dorosła i opuściła dom, Wilma rozpoczęła udaną działalność cateringową z sąsiadką i przyjaciółką Betty.

Poczuj się jak Wilma z Flinstonów!

Jeżeli Twoja córka jest zafascynowana światem Flinstonów, to na pewno bardzo się ucieszy, gdy wypożyczysz jej strój dziewczęcy Wilmy z Flinstonów. Składa się on z sukienki w cętki, peruki z warkoczykami oraz kolorowymi koralikami oraz biżuterii z kolorowych koralików, maczugi.