ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Amant lata 80-te

Amant lata 80-te
Rozmiar Przeróbki Dodatki
176 - 188 NIE

Amanci kojarzą się głównie ze światem filmu. Byli z Hollywood w latach 80-tych. Kobiety mdlały na ich widok, a mężczyźni szczerze zazdrościli im tej atencji. Aby być rozchwytywanym przez płeć piękną trzeba mieć odpowiednie cechy. Kiedyś byli amanci. Dzisiaj są nazywani bad boyami. Wbrew pozorom, chociaż te dwie kategorie mężczyzn różnią się między sobą strojem, to pod względem charakteru są wyjątkowo podobni. Poznaj cechy amantów z lat 80-tych. Może Ty również chcesz się stać jednym z nich? Pokażemy Ci na to sprawdzony sposób!

Kim był amant z lat 80-tych?

Zdecydowanie był to mężczyzna, który jak kot chodzi własnymi drogami. Nawet, jeżeli są zabronione lub jeszcze nie przedeptane. Wie czego chce i usilnie do tego dąży. Poddawanie się z pewnością nie leży w jego naturze. Amant z lat 80-tych poza tym, że żyje po swojemu, to ma bardzo specyficzne podejście do kobiet. Zdobywa ich serca i bezlitośnie porzuca. Jednak urok amanta z lat 80-tych polega na tym, że mimo złej sławy nadal jest pożądany przez kobiety.

Amant z lat 80-tych ma wśród nich powodzenie i doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Przebiera w paniach bez żadnych skrupułów, czy litości.

Jak wygląda amant z lat 80-tych?

Oczywiście do bycia wytrawnym uwodzicielem wymagana jest uroda i odpowiednia prezencja. Tej pierwszej nie możemy Ci w żaden sposób zapewnić. Jedyne, co jest w naszej mocy, to pożyczenie Ci stroju Amanta z lat 80-tych z Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena w Katowicach. Czerwony garnitur, koszula w zwierzęce wzory, kapelusz i jesteś gotowy do działania.