ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Bałwan Olaf

Bałwan Olaf
Rozmiar Przeróbki Dodatki
48-54 NIE

Bałwan Olaf to postać znanego z produkowania filmów animowanych studia Walt Disney Animation Studios oraz Pixar. Olaf wystąpił po raz pierwszy w filmie „Kraina lodu” (ang. „Frozen”) z 2013 roku, Szybko stał się jednym z ulubionych bohaterów zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych.

Jak wygląda Bałwan Olaf?

Bałwan Olaf jest naprawdę urokliwą postacią. Jest zrobiony z białego śniegu. Jego oczy zrobione są z węgielków, uśmiech również. Ma również kapelusz na głowie i nosek z marchewki. Już sam jego wygląd wzbudza ogromną sympatię. Elementem charakterystycznym tej postaci jest też biało-czerwony krawat. Jeżeli chcesz się przebrać za Bałwana Olafa i sprawić swoim dzieciakom radość, to zachęcamy Cię do zajrzenia do Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena.

Jego strój składa się z kombinezonu z węgielków, z kapelusza i z krawata. To znaczy, ze wszystkich tych elementów, które są niezbędne, aby stworzyć tę postać. Żeby jeszcze mocniej się w nią wczuć, to powinieneś się więcej o nim dowiedzieć. Dlatego zachęcamy Cię serdecznie do przeczytania dalszej części opisu.

Jaki jest Bałwan Olaf?

To chodzący entuzjazm i radość życia. Naprawdę trudno jest się przy nim nudzić! Chociaż jest stworzeniem zimowym, to ciągle tęskni za gorącym latem i za wakacjami. Zresztą jak my wszyscy! Jest naiwny, zabawny i empatyczny. Jego naiwność i poczucie humoru sprawiają, że nie ma się go nie lubić.

Jego najbardziej znanym z filmów cytatem są słowa: „Lubię ciepło, ale nie idę tam bez ciebie.” Wynika to stąd, że najbardziej w życiu ceni on sobie przyjaźń.