ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Czarna Pantera

Czarna Pantera
Rozmiar Przeróbki Dodatki
M,L, XL NIE

Czarna Pantera to czyste dobro. Ten superbohater został uznany za jedną z najbardziej pozytywnych postaci. Nie ma w nim praktycznie żadnych wad. Nie ma szans, aby kiedykolwiek zdecydował się na przejście na złą stronę. Nawet, jeżeli możesz dostrzec w nim jakieś pojedyncze, negatywne cechy, to najczęściej całkowicie one znikają na tle dobroci, jaka od niego emanuje. Wszystko dlatego, że dokonał on tak wielu szlachetnych czynów, że nawet trudno jest je tutaj wszystkie wymienić. Robienie dobrych uczynków dla Czarnej Pantery jest tak naturalne jak oddychanie.

Jakie cechy charaktery ma Czarna Pantera?

Czarna Pantera charakteryzuje się bardzo dużym szacunkiem do ludzi, w szczególności do swojego taty. Wyjątkowo ważne są dla niego tradycje oraz zasady Wakandy. Jest w stanie działać w jej sprawie, gdy nadejdzie taka potrzeba. Gdy zmarł jego ojciec, to Czarna Pantera jest w stanie zająć miejsce króla Wakandy. Chociaż nie wydaje się faworyzować walk, to błyskawicznie próbował pomścić śmierć ojca. Jest bardzo honorowym zawodnikiem. Dlatego nawet jest w stanie uratować swoich wrogów. Jest przeciwny zabijaniu swoich przeciwników podczas walki. Stara się nigdy nie wykorzystywać śmiercionośnych środków do obezwładniania ich.

Jeżeli chcesz przebrać się za bohatera Czarną Panterę, to znajdziesz go w Wypożyczalni Strojów i Garniturach Bożena. Składa się on tylko z identycznego kostiumu i maski, jake ten superbohater miał w filmach. Obudź w sobie moc! Poczuj się, jak dobry i silny bohater!