ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Dom z papieru

Dom z papieru
Rozmiar Przeróbki Dodatki
S. M, L. XL NIE

Seriale w serwisie Netflix są niesamowicie popularne nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Kochamy, to, co ten serwis nam udostępnia! Jednym z największych hitów, bez wątpienia stał się serial hiszpański Dom z papieru (La Casa de Papel). Dla niewtajemniczonych, opowiada o nietypowym napadzie na mennicę w tym kraju.

Faza na Dom z papieru trwa już od kilku dobrych lat. Wszystko zaczęło się już w 2017 roku. Serial wciąga już od pierwszych scen i zostaje w pamięci na długo. Jest intrygujący, dopracowany w każdym szczególe. Zaczynamy wraz z upływem czasu o wiele lepiej rozumieć motywacje bohaterów i zżywamy się z nimi. Po zakończeniu każdego sezonu coraz mocniej nam ich brakuje. Głównym bohaterem jest tajemniczy Profesor. Mózg całej operacji i osoba, która jest w stanie zadbać o każdy szczegół. Chroni osoby, które biorą udział w realizacji jego pomysłów. Jego nastawienie sprawia, że widzowie mocno mu kibicują.

O czym jest Dom z papieru?

Tak, jak już wspomnieliśmy na samym początku, opowiada on o napadzie na hiszpańską mennicę. Niby wszystko, jak zawsze, bo przestępcy są zamaskowani. Jednak prawdziwa zabawa zaczyna się dopiero w momencie, gdy przestępcy nakładają maski również na twarze zakładników. Wtedy już zupełnie nie wiemy, kto jest kim.

Jeżeli chcesz się przebrać za postać z serialu Dom z papieru, to zachęcamy Cię do wypożyczenia kostiumu z Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena w Katowicach. Składa się z zapinanego na suwak czerwonego kombinezonu z kapturem, czarnych butów i białej maski. Na pewno nikt Cię w tym przebraniu nie rozpozna!