ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Gangster

Gangster
Rozmiar Przeróbki Dodatki
52-58 NIE kapelusz
szelki

Męska moda w latach 20. XX wieku charakteryzowała się dobrym smakiem i była niezwykle klasyczna. Chcesz wyglądać jak gangster z tamtej epoki na balu karnawałowym? Przeczytaj nasze rady i zobacz, jak powinieneś wyglądać. Stwórz stylizację, która przyciągnie zachwycone spojrzenia wszystkich gości. Na pewno impreza w stylu lat 20-tych będzie niesamowicie udanym wydarzeniem!

Jaka była epoka Wielkiego Gatsby’ego?

Ekranizacje powieści „Wielki Gatsby” do dzisiaj fascynują i budzą uznanie widzów. W tej epoce nie żałowało się złota. Szlachetne kamienie również były na porządku dziennym. Do tego należy jeszcze dołączyć szampan, który dosłownie lał się strumieniami. Nawet gangsterzy w tamtych czasach wyglądali tak, że trudno od nich było oderwać spojrzenia. Pełna klasa, szyk i elegancja.

Jak wygląda Gangster?

Gangster musiał mieć na sobie garnitur za parę tysięcy, w którym prezentował się zjawiskowo. Szkoda tylko, że jego działania były niezgodne z obowiązującym prawem. Musimy tutaj również podkreślić fakt, że dzisiaj też urządzane są bardzo wystawne przyjęcia w stylu lat dwudziestych. Jeżeli również masz ochotę się na jedno z nich wybrać, to zachęcamy Cię do wypożyczenia stroju Gangstera z Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena w Katowicach.

Jeżeli pragniesz jeszcze mocniej wczuć się w klimat lat dwudziestych ubiegłego wieku, to koniecznie obejrzyj film o Wielkim Gatsbym. Na pewno będzie Ci się podobał i poczujesz się jak prawdziwy bohater filmowy z tamtej epoki!