ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Jack Sparrow

Jack Sparrow
Rozmiar Przeróbki Dodatki
od M do 3 XL NIE miecz
kapelusz

Kostium Jacka Sparrowa

Jego najbardziej znane słowa to: ” Zapamiętasz to jako dzień, w którym prawie złapałeś Kapitana Jacka Sparrowa!“ Kapitan Jack Sparrow to jeden z najważniejszych bohaterów serii Piraci z Karaibów. Ta postać została powołana do życia przez Teda Elliota i Terry’ego Rossio. Fantastycznie się w nią wcielił Johny Depp.

Czym wyróżniał się kapitan Jack Sparrow?

Jack Sparrow jak nikt potrafi rozbawić widza. Wzbudza sympatię zwariowanymi dialogami i sprytnymi fortelami, które ciągle wymyśla. Nawet jego sposób poruszania się bywa śmieszny. Na przykład w czasie ucieczki wymachuje rękami i wysoko podnosi nogi. Nie bójmy się przyznać, że słynny kapitan Jack Sparrow jest również egoistą. Myśli zawsze tylko o własnych korzyściach. Jeżeli ktoś może go skrzywdzić, to nie myśli o tym, co stanie się z innymi osobami. Jednak czasami stać go na szlachetne zachowanie. Na przykład wraca po załogę ,,Czarnej Perły” i ratuje ich wszystkich. Rezygnuje również z możliwości zastania nieśmiertelnym kapitanem „Latającego Holendra”, żeby ratować umierającego Willa Turnera. Mimo pewnych rys na charakterze Jacka Sparrowa da się lubić. Nawet bardzo!

Jak wygląda słynny kapitan Jack Sparrow?

Ma średni wzrost. Jego cechą charakterystyczną są brązowe dredy. Na włosach nosi różne ozdoby i warkoczy. Jeżeli chcesz wścielić się w tę postać, to będzie Ci potrzebny kostium Jacka Sparrowa. Składa się on z właśnie wspomnianego kapelusza z dredami, sznurowanej, białej koszuli. Elementami kostiumu Jacka Sparrowa są również: nakładki na buty, przepaska biodrowa i niezbędna każdemu piratowi opaska na oko. Jack Sparrow musi mieć się czym bronić, więc do kostiumu została dodana szabla i pistolet.