ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Książę zielony z żabotem

Książę zielony z żabotem
Rozmiar Przeróbki Dodatki
M do XL NIE peruka

Książę z bajki jest ucieleśnieniem marzeń księżniczek oraz wielu kobiet na całym świecie. Spotkanie prawdziwego księcia jest tak samo prawdopodobne, jak ujrzenie na własne oczy jednorożca. Wbrew pozorom prawdziwi książęta mają wiele wad. Jedną z nich jest to, że cały czas trzeba na nich czekać.

Żaden książę nigdy nie pojawił się na samym początku bajki. Wynika to stąd, że książęta mają bardzo dużo obowiązków i wszędzie się spóźniają. I w dodatku księżniczki muszą sobie radzić same, bo oni są wiecznie zajęci. Co jeszcze można zaliczyć do wad typowego księcia? Na pewno to, że zgrywają rycerzy. Książę powinien ładnie się prezentować w koronie, tańczyć na balach oraz przez cały czas się uśmiechać. Jednak to nie wszystko. W każdej bajce nadchodzi taki moment, w którym książę wskakuje na grzbiet swojego rumaka i jedzie na nim w ciemny las, w którym czają się potwory. Z jednej strony jest to dowodem odwagi, ale z drugiej strony przysparza to wiele zmartwień jego bliskim. Cały czas muszą się zastanawiać na tym, czy wróci z takiej wyprawy cały i zdrowy.

Książęta mają również zalety

Należy do nich zaliczyć wspomnianą już wcześniej odwagę, szlachetność oraz urodę. Ma również znajomych z wyższych sfer. Polecamy Ci strój Księcia Zielonego z żabotem, który znajdziesz w naszej Wypożyczalni Strojów Bożena. Składa się on z żupana z żabotem, spodni pantalonów za kolana, peruki, białych podkolanówek. Całość wygląda bardzo elegancko i stylowo. Na pewno olśnisz wszystkie kobiety na każdym balu karnawałowym!