ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Meksykanin

Meksykanin
Rozmiar Przeróbki Dodatki
od M do 4XL NIE kapelusz
marakasy

Kostium Meksykanina

Trudno jest jednoznacznie określić, jacy są Meksykanie. Z jednej strony są to spokojni, prości, pokorni, uczciwy, dumni ze swojego pochodzenia, inteligentni, dobrze wychowani, mili, otwarci i niezwykle gościnni ludzie. Jest też i druga strona. Są skłonni do nagłych zmian uczuć i zachowań. Mają bardzo duże poczucie humoru. Potrafią kpić ze wszystkiego i ze wszystkich. A z drugiej strony są bardzo wrażliwi na punkcie członków swojej rodziny, w szczególności matek. Są przebiegli, a jednocześnie życzliwi.

Najważniejsze dla nich są cele, a nie czas, które poświęcą na ich osiąganie. Jeżeli natomiast chodzi o świadczone przez nich usługi, na przykład turystyczne, to wywiązują się z danego słowa i zawsze wszystko jest na czas. A z drugiej strony, gdy nie chodzi już o turystów, to punktualność nie jest najlepszą stroną Meksykanów. Tak bardzo oględnie mówiąc. Ważniejsze dla nich jest samo spotkanie, niż godzina, na którą się umawiają. Dla Europejczyków takie podejście jest nie do przyjęcia. Meksykanie lubią dobrą zabawę, a jednocześnie są bardzo zaradni. W Meksyku czymś normalnym jest model rodziny wielodzietnej. Zazwyczaj Meksykanie mają od 7 do 10 dzieci.

Jak wygląda typowy Meksykanin?

Jego znakiem rozpoznawczym jest pomarańczowe ponczo i granatowy kapelusz. Uzupełnieniem kostiumu Meksykanina są marakasy i spodnie. Marakasy to meksykańskie grzechotki. Na pewno bardzo dobrze je kojarzysz, na przykład z filmów. Kostium Meksykanina bez problemu wypożyczysz w naszej wypożyczalni. Znajdziesz w niej również wiele innych kostiumów na każdą okazję.