ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Mroczny Klaun

Mroczny Klaun
Rozmiar Przeróbki Dodatki
38-48 NIE

Mroczny Klaun to postać pełna tajemniczości i niepokoju, która przenika głęboko w mroczne zakamarki ludzkiego umysłu. Jego oblicze ukryte jest za makabryczną maską, na której widnieją przerażające wzory i szkarłatne usta rozchylone w złowieszczym uśmiechu. Jego oczy, jeśli w ogóle są widoczne, migoczą w ciemnościach jak płomienie ogniska, emanując złowieszczy blask.

Jak wygląda Mroczny Klaun?

Wysoki i chudy, Mroczny Klaun porusza się z niezwykłą zwinnością, jakby tańczył wśród cieni. Jego strój składa się z beżowego kombinezonu w tak zwane maziaje oraz z szarej koszuli. Z przodu kombinezonu znajdują się czerwone róże, a w jego górnej części jest falbaniasty kołnierzyk. Dodatkiem jest przerażająca maska, na której widoczne są strużki krwi i peruka w intensywnie rudym, wręcz ognistym kolorze. W ręku klaun trzyma broń.

Jaki jest Mroczny Klaun?

Choć Mroczny Klaun przybiera postać rozrywającego serce klauna, to jego zachowanie wcale nie jest zabawne. Jest on zimny, bezlitosny i nieustannie prowadzi ludzi na skraj ich najgłębszych lęków. Jego głos, gdy w ogóle zdecyduje się mówić, brzmi jak szept z otchłani, wypełniony obietnicami mroku i zagłady.

Bójmy się!

Mroczny Klaun jest symbolem ludzkich koszmarów i najgłębszych strachów, zawsze czający się w cieniu, gotowy na każdą okazję, by przypomnieć ludziom, że nie wszyscy klauni przybywają, by rozbawić. Czasami, gdy patrzysz w nocne niebo, możesz poczuć, że jego złowieszcze spojrzenie spogląda na ciebie z daleka, czekając na odpowiedni moment, by ponownie wtargnąć do twoich najbardziej skrytych koszmarów.