ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Szalony Kapelusznik

Szalony Kapelusznik
Rozmiar Przeróbki Dodatki
M, L NIE peruka
kapelusz

Kostium Szalonego Kapelusznika

Kim był Szalony Kapelusznik? To jedna z najważniejszych postaci w książce ,,Alicja w Krainie Czarów” Carrolla Lewisa. Szalony Kapelusznik nie jest postacią pozytywną. Czasami nawet wzbudza strach. Cały czas zmieniają się jego emocje, co jest widoczne na jego twarzy. Jest najlepszym przyjacielem Alicji i niecierpliwie oczekuje jej powrotu. Wierzy w to, że jeszcze kiedyś się zobaczą nawet wtedy, gdy wszyscy inni stracili już nadzieję. Chroni Alicję przed niebezpieczeństwami. Szalony Kapelusznik nie boi się nikogo. Potrafi się narazić na niebezpieczeństwo dla Alicji. Kiedyś był dumnym kapelusznikiem Białej Królowej, został jednak zatruty rtęcią w czasie pracy. Ciągle odczuwa negatywne skutki tego wydarzenia.

Doskonałe firmy inspirowane ,,Alicją w Krainie Czarów”

W 2010 roku powstał film ,,Alicja w Krainie Czarów”. W nim Alicja ma już 19 lat. Wraca do krainy dzieciństwa, żeby zrzucić z tronu Królową Kier. W tej części w Szalonego Kapelusznika wcielił się Johnny Deep. Trzeba przyznać, że zarówno jego kreacja aktorska, jak i charakteryzacja są genialne. Film wyreżyserował niedościgniony Tim Burton, a scenariusz do niego napisał Linda Woolverton.

Każdy może stać się Szalonym Kapelusznikiem

Jeżeli chciałbyś przez jeden wieczór poczuć się i wyglądać, jak Szalony Kapelusznik, to polecamy Ci wynajęcie u nas kostiumu karnawałowego. W zestawie znajdziesz marynarkę z dużą kolorową muchą, brązowe spodnie, rzucający się w oczy kapelusz i pomarańczową perukę. Te wszystkie elementy sprawią, że będziesz wyglądał identycznie, jak postać z filmu lub książki.