ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Garnitur 1

Garnitur 1
Rozmiar Przeróbki Dodatki
od 44 do 70 TAK Krawaty
Poszetki

Garnitur to męskie ubranie wizytowe. Może mieć dwie lub trzy części. Może być złożone ze spodni, marynarki oraz kamizelki. W prezentowanym garniturze kamizelka jest pomijana. W tym garniturze zarówno spodnie, jak i marynarka są uszyte z tego samego materiały. Dopełnieniem garnituru mogą być: koszula, krawat, skarpetki oraz półbuty na cienkiej skórzanej podeszwie. Garnitur jest popularnym ubraniem męskim noszonym zarówno do pracy, jak i w mniej oficjalne miejsca. Pierwszą osobą która chodziła w garniturze był Brytyjczyk George Bryan „Beau” Brummell. Garnitury można podzielić na dwie grupy. Pierwsze z nich to dzienne, inaczej nazywane roboczymi. Ich wszystkie elementy są w takim samym kolorze. Czasami są w prążki. Marynarka posiada otwarte, nacięte, kieszenie z patkami, czasami z niewielką kieszonką, nazywaną biletówką. Koszula, krawat, poszetka oraz buty mogą mieć dowolny kolor.

Prezentowany tutaj garnitur z powodzeniem może zastąpić formalny żakiet oraz półformalny stroller. Drugim rodzajem są garnitury wieczorowe lub wizytowe. Najczęściej występują w kolorze granatowym, szarym lub czarnym.

Co wyróżnia nasze garnitury?

Są dostępne w rozmiarach od 44 do 70. Jako dodatki proponujemy krawaty i poszetki w różnych kolorach i wzorach. Wszelkie przeróbki garniturów są w cenie. Jednak odnoszą się tylko do spodni. Nie przerabiamy marynarek. Mamy garnitury zarówno od producentów krajowych, jak i zagranicznych. W naszej ofercie znajdują się zarówno modele klasyczne, jak i tzw: slim i slim fit.