ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Garnitur 2

Garnitur 2
Rozmiar Przeróbki Dodatki
od 44 do 70 TAK Krawaty
poszetki

Stawiamy na tradycyjne krawiectwo, a jednocześnie promujemy najnowsze światowe trendy. Garnitur numer 2 umiejętnie łączy w sobie klasyczne krawiectwo z nowoczesnym wyglądem. Mamy garnitury zarówno od uznanych polskich, jak i zagranicznych producentów. W naszej kolekcji znajdują się klasyczne garnitury, jak prezentowany tutaj garnitur numer 2, jak i garnitury ślubne, garnitury biznesowe, młodzieżowe oraz biznesowe. Są dostępne w rozmiarach od 44 do 70. Mamy różne modele, ponieważ pamiętamy o tym, że garnitury powinny być dobrane do sylwetki i wzrostu.

Prezentowany garnitur numer 2 jest bardzo klasyczny. Ma przepiękny granatowy kolor. Pięknie komponuje się z niebieską poszetką i granatowym krawatem. Granat jest ponadczasowym kolorem. Jest również wyjątkowo twarzowy i łatwo można go uzupełnić o elementy garderoby w innych barwach. Jest elegancki, a przy tym nie sprawia, wrażenia zbyt wytwornego. Przez to jest o wiele bardziej uniwersalnym rozwiązaniem, niż czarny garnitur. Garnitur numer 2 w kolorze grantowym jest doskonałym wyborem na biznesowe spotkanie. Każdy mężczyzna będzie się w nim prezentował rewelacyjnie oraz czuł niezwykle komfortowo.

Warto wynająć garnitur u nas!

Dlaczego? Ponieważ w Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena mamy tylko i wyłączne garnitury, które są wykonane z bardzo wysokiej jakości tkanin. W cenie oferujemy również przeróbki spodni. Marynarki w naszych garniturach pozostają bez zmian. Mamy garnitury w bardzo modnych kolorach i wzorach. Cały czas uzupełniamy nasz asortyment.