ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Garnitur 3

Garnitur 3
Rozmiar Przeróbki Dodatki
od 44 do 70 TAK Krawaty
Poszetki

Jeżeli szukasz garnituru na ślub, wystawną kolację, spotkanie biznesowe, do pracy lub na co dzień, to zachęcamy do skorzystania z usług naszej Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena. Bez względu na to, czy zależy Ci na czymś, co będzie uniwersalne, klasyczne i nigdy nie wyjdzie z mody, czy wolisz coś, co podkreśli Twoją odmienność i odwagę w ubiorze, to znajdziesz u nas garnitur odpowiedni dla siebie. Tym razem polecamy Ci garnitur numer 3 w klasycznym, czarnym kolorze, który sprawdzi się praktycznie w każdych okolicznościach. Jeżeli uważasz, to uszycie garnituru na miarę jest dla Ciebie zbyt kosztowne, to o wiele lepiej jest skorzystać z oferty naszej Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena.

Garnitur numer 3 charakteryzuje się klasycznym, ale jednocześnie niepowtarzalnym stylem. Wynajmując go u nas zaoszczędzisz pieniądze, ponieważ w cenie garnitury są przeróbki spodni. Dzięki temu, że jesteśmy dostępni w Internecie, to musisz już tak, jak Twój ojciec, czy dziadek, jechać wielu kilometrów, tylko po to, żeby przymierzyć garnitur. Dzięki nam, możesz zamówić ten bardzo elegancki garnitur numer 3 przez Internet. Nie musisz już kupować nudnych i niedopasowanych garniturów w sieciówkach lub salonach mody w Twoim mieście. Jeżeli jesteś prawdziwym, stylowym mężczyzną, to z pewnością wybierasz tylko rzeczy z najwyższej półki, czyli nasz garnitur numer 3.

Wyróżniamy się tym, że współpracujemy z wieloma producentami, którzy śledzą zmieniające się trendy. Mamy garnitury z bardzo dobrych tkanin.