ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Garnitur 4

Garnitur 4
Rozmiar Przeróbki Dodatki
od 44 do 70 TAK Krawaty
Poszetki

Odpowiednio dopasowany do sylwetki oraz uszyty z wysokiej jakości tkaniny garnitur to wizytówka każdego mężczyzny. Klasa naszych garniturów jest określana przez to, że mają one delikatne kontrastowe przeszycia, są starannie wykończone. Mają doskonale dobrane guziki i podszewki. Przy projektowaniu garniturów bierzemy pod uwagę rodzaje męskich sylwetek, obowiązującą modę oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne jeżeli chodzi o ich produkcję. Gwarantujemy, że każdy mężczyzna znajdzie w ofercie Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena właściwy dla siebie fason garnituru, który odpowiada jego stylowi życia.

Tkaniny, z których wykonywane są nasze garnitury, pochodzą zarówno od polskich, jak i od zagranicznych producentów. Wybieramy do naszej oferty garnitury wykonane z najwyższej jakości tkanin. Wełna wyjątkowo dobrze izoluje ciało przed niskimi temperaturami, jak również ma bardzo wysoką higroskopijność. To powoduje, że tkaniny wełniane są zarówno właściwe na kolekcje jesienno-zimowe, jak również letnie. Garnitury wykonane z tkaniny wełnianej przy zastosowaniu właściwych splotów są komfortowe nawet w czasie upałów.

Garnitur numer 4 – co go wyróżnia?

Przede wszystkim jego kolor. Jest to intensywny niebieski. Garnitur numer 4 ma bardzo nowoczesny, a jednocześnie wygodny krój slim fit. Będzie odpowiedni na mniej formalne okazje, na przykład randkę lub spotkanie ze znajomymi. Bardzo dobrze komponuje się z czarnym krawatem i niebieską poszetką. Garnitur numer 4 doskonale podkreśla męską sylwetkę.