ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Garnitur 5

Garnitur 5
Rozmiar Przeróbki Dodatki
od 44 do 70 TAK Krawaty
Poszetki

Wypożyczalnia Strojów i Garniturów Bożena zajmuje się między innymi wypożyczaniem męskich garniturów. W naszej ofercie mamy garnitury, marynarki, spodnie i inne potrzebne w męskiej szafie dodatki, takie jak koszule, krawaty, czy poszetki. Współpracujemy z liderami wśród producentów tkanin i dodatków w Polsce i w innych krajach europejskich. Dzięki temu możemy Ci zapewnić materiały i dodatki o najwyższej jakości. W naszej ofercie mamy garnitury wykonane z wysokogatunkowych tkanin wełnianych. Część z nich ma w sobie dodatek moheru, kaszmiru oraz jedwabiu. Cały czas się rozwijamy, co pozwala nam wybierać najpiękniejsze desenie oraz kolory tkanin. W naszej Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena mamy garnitury, które są zgodne z najnowszymi trendami mody.

Dostępne u nas garnitury są wykonane z wysokogatunkowych tkanin. Wiemy również o tym, że bardzo mocno liczy się jakość uszycia oraz najlepsze dodatki. To wszystko sprawia, że nasz garnitur numer 5 wygląda tak doskonale. Dbamy o detale, ciekawe wykończenie oraz interesujące wzornictwo. Łączymy to wszystko z najnowszymi technologiami, co zapewnia każdemu mężczyźnie wygodę oraz elegancki wygląd.

Czym charakteryzuje się garnitur numer 5?

Przede wszystkim, pierwsze słowo, które przychodzi na myśl, gdy patrzy się na garnitur numer 5, to elegancja. Garnitur numer 5 bardzo dobrze podkreśla męską sylwetkę, dzięki temu prezentuje się niezwykle nowocześnie. Trzeba jeszcze dodać, że tego rodzaju garnitur numer 5 jest idealny na spotkania biznesowe.