ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Smoking 2

Smoking 2
Rozmiar Przeróbki Dodatki
od 48 do 61 TAK Pasek
Mucha
Koszula
Spinki

Wiele osób zastanawia się nad tym, co będzie bardziej odpowiednie na ślub. Garnitur, czy smoking? Czy lepszy będzie strój w kolorze czarnym, czy granatowym? Lepszy będzie krawat czy mucha? Poszetka w kolorze białym, czy jakimś innym? Wiadomo, że ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Wtedy wszystkie oczy są zwrócone na nowożeńców. Właśnie dlatego zarówno suknia panny młodej, jak i strój pana młodego powinny być perfekcyjne. Idealnie dopasowane. Co wybrać w tym najważniejszym dniu, żeby czuć się komfortowo oraz prezentować rewelacyjnie? Lepszy będzie smoking, czy garnitur? Czy postawić na muchę, czy krawat? Gdy kompletujesz strój ślubny, to postaw na minimalizm.

Kreatywność pozostaw na inne okazje, na przykład karnawał. Tak samo jak rzucające się w oczy kolory. Najlepiej sprawdzi się klasyczny strój, taki jak smoking numer 2 w ponadczasowych kolorach, na przykład czerni lub granacie. Jeżeli Twój ślub odbywa się w godzinach wieczornych, to najlepszym wyborem będzie smoking. Jeżeli chcesz, żeby prezentował się on bardziej oryginalnie, to postaw na dodatki, na przykład niebanalne spinki do mankietów.

Cechy smokingu numer 2

Smoking numer 2 w naszej Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena jest dostępny w kolorze czarnym lub grantowym. W obu prezentuje się rewelacyjnie. Ma szalowy kołnierz z lekko błyszczącego materiału. Jest również taliowany, dzięki czemu bardzo ładnie układa się na męskiej sylwetce. Dodatkiem do niego jest mucha. Ten smoking będzie dobrze wyglądał z białą koszulą z czarnymi guzikami.