ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Jak się ubrać na Sylwestra? Rady dla kobiet i mężczyzn

Jeżeli w tym roku zamierzasz wybrać się na bal sylwestrowy, to bardzo ważne jest to, w co się ubierzesz. To uroczysta okazja, która wymaga odpowiedniej oprawy. Niezależnie od tego, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną, w tym artykule znajdziesz porady, które pozwolą Ci spokojnie wybrać odpowiedni strój. Sylwester to nie tylko zakończenie roku, ale również szansa na to, żeby zerwać z przeszłością i w nowy czas wejść radosnym, pełnym nadziei krokiem. Właśnie dlatego na takim balu sylwestrowym warto nie tylko świetnie wyglądać, ale również doskonale się bawić.

Strój Sylwestrowy- rady dla kobiet

Wybór sukienek sylwestrowych jest naprawdę ogromny. W dodatku ich ceny też są na tyle różne, że bez problemu znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Jaki krój sukienki będzie dla Ciebie najlepszy? Lubisz sukienki z odkrytymi plecami, z głębokim dekoltem, a może z odkrytymi ramionami? Takie suknie wieczorowe mogą też sięgać do ziemi i być niesamowicie skromne. Elegancja na balu sylwestrowym to jedna z najważniejszych wytycznych. Sukienki sylwestrowe najczęściej występują w takich kolorach, jak czerń, czerwień, złoto i srebro. Możesz też się wyłamać i przyjść na bal, na przykład w fioletowej kreacji, która też będzie się prezentowała zjawiskowo. Sylwester to ta jedna noc w roku, gdzie każdy może zaszaleć i świętować Nowy Rok na swój sposób.

Jaka powinna być sukienka na Sylwestra?

Warto poświęcić trochę czasu na wybranie odpowiedniego stroju na Sylwestra i biżuterii. Tutaj możesz wybrać wszystko, co jest błyszczące i odważne. Nie bój się połyskujących materiałów i cekinów. To Twój czas! Zgadzamy się, że można zaszaleć, ale też pamiętaj o tym, żeby nie przesadzić, bo wtedy wystrzałowa sukienka zamieni się w kreację, która będzie po prostu kiczowata. Nie będziesz chciała za rok pamiętać, że założyłaś na siebie coś takiego. Idealna sukienka sylwestrowa, powinna być idealnie dopasowana do charakteru imprezy, na którą się wybierany. Sylwester w operze sprzyja założeniu na siebie długiej sukienki wieczorowej, na przykład suknia wieczorowa w kolorze bordowym lub granatowa suknia wieczorowa długa. Natomiast na imprezę nazwijmy to mniej formalną, na przykład w gronie znajomych możesz założyć suknię wieczorową krótką w kolorze granatowym lub suknię czarną z frędzlami. Wszystkie te stroje na Sylwestra znajdziesz w Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena w Katowicach.

Jak powinien wyglądać strój na Sylwestra dla mężczyzny?

Tutaj ważna jest klasyka i elegancja. Jednym słowem doskonale sprawdzą się wszelkiego rodzaju garnitury i fraki. W Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena w Katowicach mamy między innymi niezwykle stylowy garnitur w kolorze czarnym. Jest bardzo klasyczny, więc każdy mężczyzna będzie się w nim prezentował szlachetnie. Dodatkiem do niego powinien być oczywiście krawat w kolorze garnituru. Jeżeli idziesz na bal sylwestrowy, który będzie wymagał założenia na siebie fraku, to polecamy frak złożony ze spodni z lampasami, marynarki z połami z tyłu, kamizelki lub pasa oraz fularu. Dodatkiem do fraku mogą być musznik lub mucha.