ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Wypożyczalnia strojów w Katowicach- znajdziesz tu stroje na każdą okazję

30 września wypada Dzień Chłopaka. W szkołach z tej okazji często są robione różne przedstawienia lub zabawy. Chłopcy dostają od dziewczynek też drobne upominki, na przykład kubki z jakimś śmiesznym napisem. Warto się wcześniej przygotować do tego dnia. Poniżej prezentujemy pomysły, jak go świętować, żeby na długo zapadł w pamięć.

Jakie prezenty na Dzień Chłopaka od koleżanek z klasy?

Po pierwsze dziewczynki mogą same wykonać jakiś prezent, co na pewno będzie docenione przez chłopców z ich klasy. Podarunkami to być na przykład własnoręcznie upieczone babeczki lub ciasteczka. Kolejnym pomysłem jest samodzielnie wykonana i ozdobiona ramka na zdjęcia. Można też przygotować chłopcom drugie śniadania albo w tej jeden dzień pomóc w noszeniu plecaków. Kartki z życzeniami mogą być też miłym upominkiem.

Przydatne drobiazgi za kilka złotych

Jeżeli samodzielne wykonanie prezentu na Dzień Chłopaka z jakiegoś powodu nie wchodzi w grę, to można kupić całkiem fajne podarunki w niskich cenach. Mogą to być już wcześniej wspomniane kubki z napisami, breloczki, zawieszki, czapki, szaliki, a nawet budzik, żeby nie zasypiali ciągle na lekcje. A może lepszy będzie wierszyk, piosenka lub przedstawienie?

Odpowiednie stroje do spektakli znajdziesz w wypożyczalni strojów w Katowicach

W sumie to nawet można połączyć jedno z drugim. To znaczy prezenty z występem szkolnym. Nauczyciele czasami mają wyśmienite pomysły na przedstawienia szkolne. W wypożyczalni strojów w Katowicach znajdziesz bardzo szeroki wybór strojów zarówno dziewczęcych, jak i chłopięcych. Można dzięki nim stworzyć przedstawienie, które dzieje się na Dzikim Zachodzie. W ofercie tej wypożyczalni znajdują się między innymi stroje Kowbojek oraz Indianek. Chłopcy kochają takie klimaty i na pewno będą oglądać taką sztukę z zainteresowaniem. Kolejnym pomysłem może być zrobienie inscenizacji bajki Scooby Doo, która jest uwielbiana przez dzieci. W wypożyczalni strojów w Katowicach znajdziesz odpowiednie do tego stroje dla dzieci. Dzięki nim nauczyciel może również stworzyć przedstawienie w klimacie magicznym. W wypożyczalni strojów w Katowicach  są również stroje czarownic oraz wiedźm. Nie brakło również strojów pająków. Natomiast starsze dzieci mogą dobrze się bawić przy realizowaniu show o hippisach. Te kolorowe stroje i klimat lat 70-tych na pewno wprawią każdego w dobry nastrój. Pomysłów na przedstawienie z okazji Dnia Chłopaka może być naprawdę jeszcze bardzo wiele. Zachęcamy do zajrzenia na stronę wypożyczalni strojów w Katowicach, bo każdy nauczyciel znajdzie tam bardzo szeroki wybór strojów dla dzieci. Po takim przedstawieniu i rozdaniu chłopakom prezentów, można oczywiście rozejść się do domu lub spędzić czas razem, na przykład pójść do kina. Nie można w tym dniu oczywiście zapomnieć o uśmiechu i o życzeniach z okazji Dnia Chłopaka. O wiele lepsze będą takie płynące prosto z serca. Może będą mniej składne, niż wierszyki znalezione w internecie, ale na pewno będą szczere i bardziej docenione przez chłopaków.