ul. Moniuszki 3/20
40-005 Katowice

Jakie stroje będą najbardziej odpowiednie na Halloween?

Nie masz pomysłu na strój na Halloween? Tym wpisem nie chcemy Cię przestraszyć i zniechęcić do tego święta, a wręcz przeciwnie! Po jego przeczytaniu będziesz wiedział skąd wziąć i jak stworzyć straszny i przerażający strój na Halloween. Najpopularniejsze propozycje na Halloween to strój czarownicy, wampira, zombie. Na Halloween tak naprawdę możesz przebrać się za każdą straszną postać. Inspiracji szukaj w amerykańskich horrorach. Podpowiemy Ci, również, gdzie możesz wypożyczyć strój na Halloween. Od czego zacząć przygotowania do Halloween?

Czy stroje na Halloween można zorganizować również dla dzieci?

Oczywiście, że tak! Dzieciaki kochają przebierać się za potwory i czarownice. Mają przy tym mnóstwo zabawy. Przygotowanie takiego stroju na Halloween wcale nie musi kosztować Cię wiele czasu, pieniędzy i wysiłku. Dzieci mogą przebrać się nawet za najbardziej przerażającego potwora a i tak będą wyglądały uroczo i zabawnie. W Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena możesz znaleźć bardzo szeroki wybór strojów na Halloween dla dzieci. Dla chłopców proponujemy między innymi: strój Mrocznego Wampira, Zielonego Zombie oraz Diabła z czerwoną peleryną. Natomiast nasze halloweenowe propozycje dla dziewczynek to: Czarownica, Diablica oraz Czarownica Koralowa.

Jakie stroje na Halloween będą dobre dla kobiet?

Dziewczyny najbardziej lubią się przebierać na różne Czarownice i Wiedźmy. Taki strój halloweenowy jest bardzo efektowny i w zasadzie prosty. Wystarczy mieć w domu jakieś czarne ubrania, kapelusze i kosmetyki do makijażu w rockowym klimacie i już można wyglądać, jak prawdziwa wiedźma. Jeżeli jednak zależy Ci na tym, żeby wyglądać jeszcze lepiej, to polecamy wypożyczyć strój na Halloween, na przykład z Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena w Katowicach. Dostępny tam strój Czarownicy jest złożony z następujących elementów: spódnicy czarno-czerwonej z trzema falbanami, sznurowanego gorsetu żakardowego, bluzki ze stojącym kołnierzem, koronkowych czarnych rękawiczek. Do stroju dodano również miotłę i kapelusz.

A jakie stroje na Halloween preferują mężczyźni?

Tutaj robi się już naprawdę strasznie! Inspirację do stworzenia stroju na Halloween mężczyźni najczęściej czerpią z najlepszych (albo najgorszych, zależnie, co kto lubi), horrorów. Właśnie dlatego w święto Halloween można spotkać chłopaków przebranych na przykład za duchy, zombie i piratów. Samodzielnie wykonanie takich strojów na Halloween jest praktycznie niemożliwe, ponieważ wymaga bardzo wiele czasu i dużych umiejętności krawieckich. O wiele lepszy efekt uzyskasz, gdy zajrzysz do Wypożyczalni Strojów i Garniturów Bożena w Katowicach i wybierzesz najlepszy dla siebie strój. Proponujemy na przykład: strój kościotrupa (jest naprawdę przerażający i jeszcze w ręku ma kosę), strój lekarza zombie (gratka dla miłośników horrorów) oraz strój Draculi (chyba najbardziej znanego i lubianego wampira). Dla mężczyzn dobry będzie również strój Zombie i Ducha Pirata. Która z tych propozycji przypadła Ci do gustu najbardziej?